Şal

2019 Tesettür Şal Modası

By  | 

2019 yılında üretimi gerçekleşen ve piyasaya sürülen yeni şal çeşitleriyle artık tek tip şal kullanma modası tarih oldu. Günlük, spor, balo ve davet için ayrı ayrı tasarlanan şallar tesettür yaşamına büyük kolaylık sağlıyor.

Kalın Pamuk Vual Şallar

Sonbahar- Kış koleksiyonu için özel olarak üretilen mevsimlik kalın pamuk vual şallar bünyesindeki renk seçenekleriyle sonbahar ve kış mevsiminin vazgeçilmezi haline geldi.

 

Royal Krep Şallar

Kış sezonunun en çok renk seçeneğine sahip en çok tercih edilen şallarından olan royal krep şallar iç göstermeyen yapısıyla kullanım kolaylığı sağladığı gibi dokusuyla da kombinlerdeki şıklığı yakalamanızı sağlayacak en güzel detay olacaktır.

 

 

Mini Kare Desen Pamuk Şallar

Mevsimlik kullanımlara uygun iç göstermeyen yapısıyla desenli pamuk şallar arasında yerini alan mini kare desen şalların kaymaz yapısı ve düz duruşu rahat kullanım için oldukça önemli.

Bürümcük Şallar

Pamuk ya da ipek şal kullanımlarının hareket kazandırılmış hali olan bürümcük şallar iç göstermeyen ve tok duran yapısı sayesinde rengini şal duruşuna yansıtabilen yeni moda şallardandır.

 

Stor Model Şallar

Ön kısmının dik duruşu stor model şalların en sık tercih edilme sebebidir. Kaymaz ve iç göstermez yapısı kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Çizgi Dokuma Şallar

Tok duruşuyla çizgi dokuma şallar uzun süreli kullanımların vazgeçilmezi olmaktadır. İç göstermez ve kolay şekil alır. Kolay kullanılabilecek mevsimlik şallar arasına rahatlıkla eklenebilecek güzel bir şal çeşididir.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir